Najmodniejsze kurtki z kożuchem

O ty, jak dokuczliwa i mroźna potrafi być zima, przekonaliśmy się już nie raz. By się zabezpieczyć także na duże mrozy, warto jest zaopatrzyć się w ciepłą kurtkę zimową.

Jednak kto z nas, tak naprawdę, lubi zakładać zimowe ubrania, ciepłe kurtki, płaszcze, czapki, szaliki i zimowe buty? Chyba niewielu z nas. Na szczęście projektanci mody dbają o nasze dobre samopoczucie i komfort w noszeniu zimowych kurtek i oferują nam niezwykle modne, eleganckie i stylowe kurtki damskie, męskie, płaszcze, a także kurtki młodzieżowe.

Ogromną popularnością cieszą się bardzo modne, podkreślające figurę, a także ciepłe kurtki z kożuchem. Kożuszek nie tylko daje dużo ciepła i jest miły w dotyku, ale także niezwykle modny.

Prawdziwym hitem tegorocznej zimy są krótkie kurtki skórzane, tzw. pilotówki. Cieszą się ogromną popularnością wśród gwiazd, znanych ludzi nie tylko z naszego kraju, ale także ze świata. Kurtki te najczęściej występują w ciemnych kolorach: khaki, gorzkiej czekolady, czarnym, brązowym z kontrastowym, jasnym kożuszkiem, znajdującym się nie tylko od wewnętrznej strony, ale także „wychodzący” na zewnątrz. Kożuszkiem obszyty jest duży kołnierz, zakończenia rękawów, dół kurtki. Większość fasonów tych kurtek ma charakter militarny. Dlatego też doskonale pasują do dżinsów i kozaków, ale prezentują się świetnie także ze spódnicami.

Krótkie kurtki z kożuszkiem doskonale nadają się zarówno dla kobiet, dla mężczyzn, a i młodzieży także się spodobają. Fason ten doskonale podkreśla figurę. Kurtki te świetnie prezentują się z ciepłymi, futrzanymi czapkami, dzięki czemu nawet najstraszniejsze mrozy nam nie będą straszne.

A dla tych, którzy wola dłuższe kurtki na zimę, projektanci przewidzieli także takie wersje kurtek z kożuchem. Kurtki z kożuchem, to także powrót do lat minionych. Oprócz kożuszków, kurtki obszywane są także futerkami. Ten rodzaj ocieplenia jest niezwykle modny, a także funkcjonalny. Jakże przyjemnie jest otulić się kołnierzem futrzanym w mroźny dzień. Takie kurtki doskonale pasuję do spodni, a także do krótkich spódnic i oczywiście obcasów.