Męskie kurtki

W ostatnich latach można łatwo zaobserwować, że panowie coraz częściej i coraz chętniej interesują się modą. Chcą wyglądać modnie o każdej porze roku, także zimą. Dlatego też z zainteresowaniem śledzą trendy na tegoroczną zimę i wybierając zimową kurtkę kierują się właśnie panują modą. A modne w tym roku są ciepłe, puchowe kurtki, kurtki z kożuszkiem, które zapewnią ochronę przed mrozem, wiatrem i śniegiem.

Kurtki te, zarówno długie, jak i nieco krótsze są bardzo proste. Podobnie, jak w przypadku kurtek zimowych dla pań, także męskie obowiązkowo posiadać muszą dwa rzędy guzików. Trend taki obowiązuje także w przypadku męskich płaszczy. A wśród nich, najmodniejsze w tym sezonie zimowym, są płaszcze skórzane, a także wełniane.

Płaszcze, a także kurtki ze skóry święcą triumfy na wybiegach już od kilku sezonów, jeśli więc w swojej szafie posiadasz taki płaszcz lub kurtkę, to śmiało możesz pokazać się w nim wszędzie. A jeśli jesteś w posiadaniu zamszowej lub skórzanej kurtki, to także możesz bez obawy czekać na nadejście zimy.

Wśród kurtek skórzanych, w obecnym sezonie, znów najmodniejsze są tzw. pilotówki. Noszą je osoby w każdym wieku, doskonale nadają się także jako kurtka młodzieżowa. Jest to kurtka dla osób, które wolą odejść od klasycznej elegancji na rzecz stylu rockowego. Kurtki takie bowiem zazwyczaj posiadają zdobienia w postaci zamków, naramienników, metalowych guzików, pasków zapinanych na klamrę. Pilotówki posiadają także obszycia z kożuszka lub futerka na rękawach, kołnierzu. Tego rodzaju kurtki doskonale komponują się z ciężkim obuwiem, w tzw. stylu militarnym i jeansami lub bojówkami.

Zarówno kurtki jak i płaszcze męskie modne w tym sezonie, powinny być w barwach ziemi, a szczególnie w odcieniach brązu, beżu, zieleni i czerni. Jednak męskie kurtki młodzieżowe, występują zazwyczaj w jaskrawych kolorach, lub z barwnymi nadrukami i wzorami. Bardzo modnym dodatkiem i elementem uzupełniającym kurtkę, jest ciepłe futerko, którym obszywa się kaptur, kołnierz, rękawy.

Jak widać każdy Pan znajdzie w tym sezonie kurtkę odpowiednią dla siebie, taką w której będzie czuł się wygodnie, ale także modnie.